Кличка примусово доправлять до суду через скандальну забудову?

Материал из KlichkoLeaks
Перейти к: навигация, поиск

26.12.2016

Kly-chko.jpeg

27 грудня у судді Дарницького районного суду Любові Сизової, яка розглядає справу скандальної забудови на Осокорках, з’являться всі підстави задовольнити клопотання про примусовий привід мера Києва. Про це на своїй сторінці у Facebook пише столичний активіст і відомий відеоблогер Володимир Тищенко.

За словами блогера, незважаючи на повістки, Кличко умисно уникає суду, куди його викликають у якості свідка у справі про масові заворушення 19 травня 2015 року на забудові біля станції метро «Осокорки».

«На попередньому судовому засіданні 7 грудня суддя Сизова повідомила, що їй телефонували з Київської держадміністрації і просили, щоби замість мера міг прийти його представник. Звичайно, що в цьому було відмовлено, оскільки неможливо, щоб у суді замість свідка давав свідчення його представник», – зазначив Тищенко.

Активіст також зауважує, що екс-директор київського благоустрою, а нині депутат Верховної Ради Дмитро Білоцерковець, якого також викликають до суду в якості свідка, попри отримані повістки, також уникає судового процесу.

Комментарии через ВКонтакте

Комментарии через Facebook